grand stasinda bukowina tatrzańska OPINIE
Grand Stasinda Instagram Noclegi
Grand Stasinda Video Noclegi w Bukowinie
Bukowina Tatrzańska Noclegi
Bukowina Tatrzańska noclegi w górach


BIZNES & SALA KONFERENCYJNA

 

Planujesz kameralne spotkanie, szkolenie, imprezę integracyjną a może konferencję na kilkaset osób? Ośrodek Grand Stasinda jest doskonałym miejscem na spotkania biznesowe. Do dyspozycji oddajemy komfortowe sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt.


Spotkanie biznesowe w GRAND STASINDZIE to nie tylko nowoczesne centrum konferencyjno-bankietowe. Dodatkowym atutem obiektu jest infrastruktura. Komfortowe pokoje o hotelowym standardzie z pięknym widokiem na panoramę Tatr, doskonałe wyżywienie, basen wraz z saunami w naszym drugim obiekcie sprawią, że każdy pobyt zamieni się w niezapomniany wypoczynek. Po owocnym dniu zapraszamy do naszego szałasu regionalnego, w którym zorganizujemy dla Państwa imprezę.

 

Każde spotkanie biznesowe z pewnością stanie się również doskonałą okazją do wypoczynku.

 Tagi: #konferencje zakopane #sale szkoleniowe zakopane #imprezy integracyjne zakopane #sale konferencyjne zakopane #sala konferencyjna zakopane

Społeczeństwo wytwarza permanentną potrzebę i zarazem konieczność kształcenia się, doszkalania, a co za tym idzie wyjeżdżania na szkolenia. Osoby zajmujące się organizacją szkoleń i różnego rodzaju konferencji, nie zawsze zdają sobie sprawę, że sale konferencyjne na wynajem znajdują się dosłownie wszędzie i nie rzadko miejsce szkolenia staje się na tyle dużą atrakcją, że osoby poddające się szkoleniu, tym chętniej na nie jadą. Sale konferencyjne w okolicach Zakopanego są szczególnie uwielbiane przez osoby szkolące się. Któż z nas nie cieszyłby się z widoku ośnieżonego stoku? Albo kto nie byłby zadowolony, kiedy podczas przerwy w szkoleniu, mógłby zjeść typowo góralski obiad, dzięki któremu obcowanie z kulturą staje się jeszcze bliższe? Konferencje w pobliżu Zakopanego cieszą się ogromną popularnością, bez względu na to z jakiej branży jest firma. Organizatorów przekonuje również fakt, że sale konferencyjne na wynajem najczęściej można połączyć z wyjazdami integracyjnymi, które w klimacie górskim okazują się być strzałem w dziesiątkę! Konferencje odbywają się najczęściej w godzinach rannych i popołudniowych, a później organizatorzy mają szereg możliwości do dyspozycji, począwszy od wieczornego kuligu z zapalonymi pochodniami, pieczenie świniaka i kiełbasek, degustacja regionalnych potraw i w końcu zabawa do białego rana przy akompaniamencie tradycyjnych góralskich przyśpiewek.

Nie zapominajmy, że wyjazdy firmowe i imprezy firmowe to elementy przyjemne, dzięki którym jesteśmy w stanie dużo lepiej utożsamiać się z firmą, z jej wizją czy misją, ale przede wszystkim integrujemy się z naszymi współpracownikami. Wszelkie wyjazdy firmowe mają za zadanie zintegrować grupę i pokazać, że poza pracą można się ze sobą dobrze bawić. Wyjazdy integracyjne dla firm Zakopane są szczególnie uwielbiane przez pracowników całego naszego kraju i nie tylko. Dlaczego ? Odpowiedzi jest kilka. Jedną z ważniejszych to niepowtarzalny klimat, bajeczne widoki i zmiana otoczenia firmowego na wręcz anielski. Dobrze przygotowany ośrodek szkoleniowo wypoczynkowy winien zapewnić uczestnikom nie tylko zakwaterowanie w dobrych warunkach, ale także musi zadbać o atrakcje dodatkowe, które będę w stanie zapełnić czas uczestnikom, ale przede wszystkim dadzą możliwość jeszcze lepszego poznania się nawzajem. Pomimo tego, że imprezy firmowe zwykle w pewnym momencie przekraczają formalne zasady, to warto pamiętać, że cały czas patrzy na nas szefostwo i współpracownicy. Bez względu na to, jaki jest charakter naszego wyjazdu firmowego, postarajmy się żeby do końca zachować fason i dać się poznać kolegom z firmy, wyłącznie z pozytywnej strony.

Copyright: Grand Stasinda Noclegi Bukowina Tatrzańska Hotelowy Standard Polityka Prywatności