+48 603 715 382   |   rezerwacja@grandstasinda.pl
           

cennik


Najbliższe dostępne weekendy: 05-07.07.2024r.

oferty wielkanoc w górach zakopane 2025

Wpłacony zadatek na rezerwację nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z indywidualnej rezerwacji na 30 dni przed przyjazdem przenosimy zadatek na rezerwację w innym terminie lub przesyłamy bon ważny rok czasu. W przypadku rezygnacji na krócej niż 30 dni przed przyjazdem wpłacony zadatek nie podlega wymianie na bon lub przeniesieniu na pobyt w innym terminie.Rezerwując bezpośrednio w ośrodku telefonicznie zawsze uzyskasz najniższą cenę. Rezerwując poprzez pośredników - portale np. Booking nie obowiązują promocje oraz zniżki dla dzieci.

 

telefon komórkowy.: +48 603 715 382

e-mail: rezerwacja@grandstasinda.pl

 Chwilowo zalecamy kontakt telefoniczny (na e-maile odpowiadamy 3-4 dni)

Ceny zawierają:

- nocleg
- śniadanie / 8:00-10:00 bufet szwedzki
- obiadokolację / 15:00-18:00 bufet szwedzki /
- bezpłatny serwis kawowy czynny całą dobę
- dostęp do nowoczesnych boisk: siatkówka, tenis, koszykówka, piłka nożna
- nielimitowany dostęp do basenu, sauny, jacuzzi, groty solnej
- dostęp do sali sportowej / jeżeli nie ma płatnych rezerwacji na daną godzinę można bezpłatnie korzystać. Rezerwacje na daną godzinę - płatne.
- dostęp do bawialni / placu zabaw
- bezpłatny parking niestrzeżony

W przypadku rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości 200 zł wpłacony w terminie do 3 dni od dokonania rezerwacji. W przypadku rezygnacji wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.<Najczęstsze pytania:

Nie jesteśmy hotelem. Nie posiadamy restauracji oraz SPA.

1. Zameldowanie od godz: 16:00. Wymeldowanie do godz: 11:00.

2. Łóżeczek turystycznych dla dzieci nie posiadamy. Można zabrać swoje.

3. Dzieci do lat 3 na łóżku z rodzicami bez świadczeń - GRATIS / dzieci urodzone od 2021 roku / Podczas meldunku należy przedłożyć dokument potwierdzający wiek dziecka.

4. W przypadku dwójki dzieci do lat 3 - jedno dziecko bezpłatnie, drugie płatne ze zniżką (tak jak do 10 lat).

5. Śniadania od godz: 8:00 do 10:00 /

6. Obiadokolacja 15:00 - 18:00 /

7. Basen wraz z saunami znajdują się na miejscu w naszym ośrodku. Czynny jest w godzinach: 8:00 - 22:00. Przy indywidualnych rezerwacjach jest bezpłatny. Przy grupowych rezerwacjach i dla grup zorganizowanych - dodatkowo płatny.

8. Kręgielnia, squash, siłownia oraz sala sportowa - dodatkowo płatne.

9. Sprzątanie pokoi w trakcie pobytu odbywa się po uprzednim zgłoszeniu na recepcji.

10. W pokojach nie posiadamy lodówek oraz czajników. Kawa/herbata/wrzątek całodobowo dostępne są bezpłatnie na bawialni.

11. Wszystkie pokoje posiadają balkony. Każdy pokój posiada ręczniki, suszarkę do włosów oraz podstawowy zestaw kosmetyków.

12. W ośrodku mogą przebywać tylko zwierzęta domowe. Ośrodek w szczególności ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne, w tym: gadów, pajęczaków oraz psów rasy: Amerykański pit bull terier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Tosa, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski. Pobyt zwierzęcia warunkowany jest posiadaniem i okazaniem w momencie zakwaterowania jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami (szczególnie przeciwko wściekliźnie). Dbając o bezpieczeństwo wszystkich Gości hotelu, zwierzę przebywając poza pokojem musi posiadać smycz, obrożę, kaganiec, ewentualnie klatkę -w zależności od gatunku zwierzęcia

13. Parking bezpłatny, niestrzeżony.

14. Płatność gotówką lub kartą.